Вознесенська СЗОШ-І

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
Головна » Гостьова книга [ Додати запис ]

Сторінки: 1 2 »
Показано 1-15 з 22 повідомлень
0  
22. Хоронжук Н.   (20.08.2013 13:09)
Ірино, дякуємо за гарну оцінку нашого сайту. Давайте знайомитися. Залиште нам свій Email будемо спілкуватися.

+1  
21. Ірина   (29.07.2013 11:04)
Дуже сподобався сайт. Багато цікавої та корисної інтформації (працюю ЗДВР спецшколи-інтернату на Кіровоградщині). У вас є чому повчитися. smile

0  
20. т.петрова   (14.11.2012 22:09)
Дякую за гарну оцінку сайту нашої школи-інтернату. Переглянула всі сторінки сайту вашого навчального закладу-дуже гарно, пізнавально, виконано професійно. Прослідковується величезна робота по створенню матеріальної бази, організації навчально-виховного процесу і ін. Але це все було , є..... А що буде далі???? Як плануєте вижити в умовах реформування інтернатних закладів??? тим більше спеціальних??? На нараді директорів спец. інтернатів 08.11.12 в МОН заявлено-такі школи не мають права на існування.. Якщо поділитеся своїми думками-буду вдячна.

+1  
19. Надежда Тимофеевна ( 6А),   (02.10.2012 21:04)
(продолжу) спортивное воспитание и забота о здоровье занимает первое место, воспитанники посещают тенесные секции в городской ДСШ. участвуют в соревнованиях по футболу. волейболу , есть победители обл. соревнований по шахмам .Художественная самодеятельность - на высшем уровне, не стыдно показать на любом конкурсе : костюмы и постановка -класс и все своими силами. Праздники проходят весело (Приходите посмотреть!!!)Летом дети отдыхают на море.Спасибо нашим первым учителям и воспитателям,Спасибо тем учителям и воспитателям,которые ведут нас с 5 класса. Спасибо ВСЕМ, ВСЕМ.!!!За ВАШ труд, тепло и заботу

+1  
18. Надежда Тимофеевна ( 6А),   (02.10.2012 20:25)
smile :)Мне очень хочется выразить свою благодарнось всему коллективу нашей школы , именно нашей, иначе нельзя сказать , ЭТО СЕМЬЯ дружная и единая, в ней нет- мое,твое и ваше, дети в ней все свои. Для того чтобы понять сколько тепла и заботы учителя ,воспитатели .нянечки ,повара, медики, инструктора вкладывают в воспитание и обучение наших детей,это надо, хотябы, один день побыть в школе и все увидеть,А посмотреть есть на что: светлые современные классы с компьютерами , игровая комната с музинструментами , с огромным телевизором.Спальные комнаты теплые и уютные. А сколько работы ,сил и здоровья вложено в воспитание и обучение,Наши дети одеты в самую лучшую форму, её шьют девочки в школьном пошивочном цехе, а какие картины из кожи сделаны руками детей ( а этому их надо научить привить вкус и трудолюбие) Мальчиков обучают обувному делу есть плотничный цех

+1  
17. Алла   (02.10.2012 15:15)
Дуже класна школа!

+1  
16. Валентина   (12.06.2012 23:29)
Живу у м. Києві, сама родом із Вознесенська, де функціонує ваша школа-інтернат. Особисто знайома з деякими працівниками вашої школи-інтернат. Мені хотілося б відзначити високий рівень професійної кваліфікації адміністративного та педагогічного колективу цього закладу. Не можна не сказати про індивідуальний підхід педагогів до кожного вихованця, тобто можемо говорити про особистісно-зорієнтований підхід у навчанні. Основне завдання – створення оптимальних умов для активного оволодіння учнями знаннями, уміннями та навичками, що стануть у пригоді у майбутньому;формування комунікативної та етнокультурної компетенції. Не залишає байдужим належний стан пришкільної території: наявна великакількість квітів та дерев, які доглядаються робітниками школи разом з учнями. Приємно вражає атмосфера, що панує у навчальному закладі. Вона сприяєактивізації розумової діяльності та адаптації дітей, що навчаються, усуспільстві.

+2  
15. Анна   (21.04.2012 13:33)
Я помню интернат таким,каким он был лет 6 назад...То,то я увидела сейчас-это не передать словами...ВСЁ КЛАССНО ! Спасибо директору за школу,за такой творческий коллектив,за то что в такие короткие сроки так смогли изменить школу !

+1  
14. Тимофей Акрачков   (11.04.2012 00:00)
Часто мне приходится приезжать мимо вашей школы- интернат. По правде говоря мне даже сложно назвать вашу школу "Интернатом". Несколько раз мне пришлось быть в вашей школе и меня поразило то что абсолютно все дети когда входишь в здание школы уступают тебе проход и здороваются. Это очень редко можно встретить даже в обычных школах где учатся вроде бы дети из благополучных семей. Возникает вопрос- почему? Невольно напрашивается вывод, что в таких школах, где учатся дети из «не полноценных» семей, моральное воспитание детей не редко выше чем в «полноценных» школах. Платон как то сказал "Воспитание есть усвоение хороших привычек". Спасибо всему слаженному персоналу вашей школы (не решаюсь сказать интернат). И хочу оставить вам в пожелание фразу сказанную Жозефом Жубером "Детям нужны не поучения, а примеры". Радуюсь что у нас в Вознесенске есть такой «Уголок детской заботы».
Пусть Бог хранит вас от всех неприятностей.

+1  
13. Литвиненко Олена Анатоліївна   (02.04.2012 18:33)
Як завідуючу районним методичним кабінетом, мене дуже цікавить діяльність освітніх установ різного типу. Переглянувши сторінки вашогосайту, можна з впевненістю сказати, що в цьому закладі працюють небайдужі люди! Скільки душі, природнього смаку, праці вкладено лише в оформлення приміщень для вихованців школи! А фотоматеріали різних заходів, навчальних занять свідчать про системну, кропітку і творчу роботу усього педагогічного колективу. Представлені розробки уроків, виховних годин та годин самопідготовки багаті на цікаві ідеї, методичні родзинки, інноваційні прийоми. А головне, що на кожній фотографії - веселі обличчя дітей, адже все це - саме для них.
Творчого натхнення, успіхів колективу, що робить життя вихованців світлішим і радіснішим!
Щодо сайту, то він дуже зручний у користуванні. Чітко структурований, він дозволяє швидко знаходити потрібну інформацію, а розміщений матеріал характеризується якістю, естетикою, новизною. smile

+1  
12. Хоронжук Н.   (02.04.2012 12:18)
Шановна Наталіє! Можна використовувати будь-яку інформацію з нашого сайту, в тому числі презентації. Ми намагатимемося систематично оновлювати матеріали.

+1  
11. Сергей   (01.04.2012 10:42)
Много интересной и полезной информации. Выкладывайте на сайте побольше фотографий, потому, что у вас качественные фото

+1  
10. Наталя   (31.03.2012 17:20)
У мене питання, чи можна використовувати надані слайди у своєї роботі?

+1  
9. Владимир   (31.03.2012 17:17)
Сайт дійсно класний! Багато цікавої інформації. Мені, як педагогу-вихователю інтернату м. Миколаїва дуже сподобались кілька презентацій, особливо: Виховна година в 3 класі, проводила Самойленко Н., Самопідготовка у 4 класі, проводила Антонова Л., Самопідготовка у 6 класі, проводив Пальцев О. Молодці! Чекаємо з нетерпінням нових перзентацій ціх людей.

+2  
8. Ksenia   (31.03.2012 13:16)
Дуже гарний та пізнавальний сайт. Нажаль на сьогодні таких існує не багато, мені, як молодому спеціалісту, було цікаво дізнатися про перспективні напрямки розвитку та виховання дітей з особливими потребами.
З нетерпінням чекаю новинок на вашому сайті. biggrin

1-15 16-22

Ім`я *:
Email *:
WWW:
Усі смайли
Код *: