Вознесенська спеціальна школа

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Календар
«  Березень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Друзі сайту

Фізичне виховання

У зв’язку з впровад-женням здоров’язбережного навчально-виховного процесу значно збагатилась змістом та новими формами система фізкультурно-оздоровчої роботи в школі, яка включає: уроки фізкультури, ЛФК, фізкультурно-оздоровчі заходи в режимі дня, позакласну роботу. 

В школі створена та систематично поповнюється належна матеріально-технічна база для оздоровчої і фізкультурно-масової роботи. Основною формою фізичного виховання учнів є уроки фізкультури. Належний організаційний, методичний рівень цих занять значно сприяє формуванню у учнів бажання та потреби в заняттях фізкультурою, спортом, корекції і розвитку рухових умінь і навичок дітей. Крім уроків, в школі щоденно проводяться фізкультурно-оздоровчі заходи в режимі дня:

- фіз. зарядка,   

- динамічні рухливі перерви,   

- фізкультхвилинки,   

- спортивні години,   

- рухливі ігри,   

- змагання,    

- заняття спортивних секцій, тощо.   

Завдяки цьому забезпечується виконання нормативів рухової активності дітей та стимулюється їх фізичний розвиток.

Різноманітними формами фізкультурно-оздоровчої роботи охоплені всі вихованці. В школі працює шість спортивних секцій, в яких займається  80 дітей. До роботи з вихованцями школи залучені кращі тренери-фахівці міста. Заняття спортивних секцій з настільного тенісу, баскетболу, футболу проводяться за межами школи: в спеціалізованій залі настільного тенісу міської спортивної школи, спортивному залі Вознесенського аграрного коледжу, на міському стадіоні.

    З 2004 року успішно проводиться шкільна Спартакіада з легкої атлетики, плавання, міні-футболу, баскетболу, тенісу. Традиційними стали тижні, декади  фізичної культури, Олімпійські уроки, Дні легкоатлетичного бігу, підсумкові спортивні свята «Дружба», «Спорт єднає нас».

     Учні школи -  активні учасники Обласної Спартакіади серед вихованців спеціальних шкіл-інтернатів з легкої атлетики, футболу, тенісу, баскетболу.З 2007 року учні школи (діти-сироти та ПБП) є активними учасниками обласного спортивного фестивалю для вихованців СЗОШ-І «Сила, краса, здоров’я».