Вознесенська СЗОШ-І - Наші досягнення

Вознесенська СЗОШ-І

Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Друзі сайту

Наші досягнення

2008-2009 навчальний рік

У 2008-2009 навчальному році робота всього колективу школи була присвячена розвитку творчих здібностей учнів.

Нашими учнями були підкорені вершини в різноманітних обласних конкурсах, змаганнях.

Команда в складі Ігнатенко Х, Назаренко І., Шемановського  О, Отт Р., Мельника  М., Роздорожнюк Я. зайняла І місце в обласному спортивному фестивалі «Сила, краса, здоров’я» для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів. 

         Козак Олександр переможець конкурсу малюнків на тему «Безпека дорожнього руху –це життя»

 Кунгурцева Вікторія  зайняла І місце в конкурсі «Молодь Миколаївщини –за безпечне життя», І місце за виготовлення ескізу бік –борду «ВІЛ – СНІД», І місце в огляді –конкурсі «Таланти твої Миколаївщина» в номінації декоративно –ужиткове мистецтво.

Колективна робота «Диво-ялинка» вихованців гуртка «Народні умільці» (керівник Петрова В.М.) зайняла І місце в обласному конкурсі дитячої та юнацької творчості «Новорічний сувенір».

В обласному дитячому конкурсі з декоративно-прикладного мистецтва «Веселі барви» за роботу «Соняшники» Кунгурцева В. отримала ІІ місце (керівник Петрова В.М.).

Колективна  робота учнів  школи, на кращу збірку, присвячену захисту Жовни –птаха 2008року  зайняла  ІІІ місце в обласному конкурсі  серед загальноосвітніх шкіл області.

Відмічені грамотами гуртка художнього різьблення  по дереву ЦДТ Черемхович Д,  Отт К., Трофімчук М., Скліфос Д., Сіряченко В.

Школа зайняла ІІ місце в огляді –конкурсі на кращу  організацію з охорони праці, керівник проекту Фікс В.О.

Наша школа завдяки кропіткій  праці вчителів Іоновій О.Ю., Євсюкова С.М., Фікса В.О., Мараховської О.В., Телевіновій Л.О., Журавльовій В.В., Захарченко К.Б., Альміз С.С. посіла І місце в обласному огляді –конкурсі на кращу організацію роботи з фізичного виховання та спорту.

Команда з плавання у складі Сірячинка В., Трофімчука М., Черемховича Д., Лозинського О., посіла ІІ місце в залік IV обласної спартакіади серед шкіл –інтернатів сезону 2008-2009 н.р.

Баскетбольна команда у складі: Трофімчука М., Роздорожнюка В., Шемановського О., Черемховича Д., Лозинського О  посіла ІІІ місце та виборола ІІ місце  у фінальному турнірі Європейського баскетбольного тижня Спеціальної Олімпіади України 2008р.

В спартакіаді  з легкої атлетики «Повір у себе»

І,ІІ місце виборола Отт Раїса

ІІ місце –Роздорожнюк Яна

ІІІ місце –Назаренко Ірина та Артеменко Євген.

Вихованці хореографічного ансамблю «Грація» (керівник Телевінова Л.О.)  Отт Раїса,Ігнатенко Христина, Врагалєва Надія, Назаренко Ірина зайняли І місце в  номінації  «Спортивний танець»  обласного фестивалю-конкурсу дитячої творчості «Талановиті діти Миколаївщини» серед вихованців шкіл-інтернатів,  

2009-2010 навчальний рік

          У 2009-2010 навчальному році учнями школи були  підкорені вершини в різноманітних обласних конкурсах і змаганнях:

         ІІ загальнокомандне місце в змаганнях з плавання в залік V обласної Спартакіади (Голуб Д., Шемановський О., Ігнатенко Х., Сендик В., Кунгурцева А.);

ІІІ місце в змаганнях з баскетболу посіла команда  дівчат у  складі: Отт Р., Ігнатенко Х., Мельниченко Х.,  Харкоміци А., Назаренко І.

 ІІІ місце  в змаганнях по міні – футболу команда в складі якої  Шемановський О., Мінгазов А., Дідушевич М.,  Тишиневич А., Бандура Є,. Поплавський С., Сендик В.,  Власи Я.

 ІІІ місце з легкої атлетики вибороли   Шемановський О., Мінгазов А.,  Сендик В.,  Чокан В., Дідушевич М., Отт к., Назаренко І., Ігнатенко Х.

В підсумку ІІІ загальнокомандне місце в V обласної Спартакіаді.

В обласній  спартакіаді «Повір у себе»  вихованці нашох школи зайняли призові місця:

Артеменко Євген   ІІ місце з бігу на дистанцію 60м., ІІ місце з бігу  на 100м., ІІІ місце  в стрибках у довжину.

Тесленко Денис   ІІІ місце з бігу на дистанцію 60м., ІІІ місце з бігу на 100м. 

Назаренко Ірина   ІІ місце з бігу на 60м., ІІІ місце на 100м.

І місце в обласному огляді –конкурсі на кращий стан фізичного виховання  та спорту  серед  загальноосвітніх закладів області –результат плідної роботи вчителів фізкультури та тренерів  команд.

 Не тільки спортсменами пишаємося сьогодні, серед учнів школи є багато  талановитих, творчих дітей, про це свідчать такі результати:

ІІ місце в обласному конкурсі на кращу творчу роботу до дня Святого Миколая.

ІІ місце в обласному екологічному конкурсі «Ялинка без ялинки» .

 Творчі роботи наших учнів були представлені на Всеукраїнському фестивалі 

  «Запали мрію» , а  робота Тесленка  Дениса стала переможцем в номінації    «Творчі досягнення» керівник гуртка  Петрова Валентина Михайлівна.

 Команда  школи прийняла  активну участь  у фестивалі «Сила ,краса, здоров’я».

2010 – 2011 навчальний рік

У 2010-2011 навчальному році педагогічний та учнівський колектив продовжив підкорювати  спортивні та творчі вершини:

ІІІ  загальнокомандне  місце в змаганнях з плавання  УІ обласної Спартакіади;

ІІ місце в змаганнях з баскетболу серед юнаків;

ІІІ місце в змаганнях з баскетболу серед дівчат;

ІІІ місце з легкої атлетики.  В підсумку ІІІ загальнокомандне місце в УІ обласній спартакіаді;

 І та ІІ місця в обласному спортивному фестивалі «Сила, краса, здоров’я». 

 В обласній  спартакіаді «Повір у себе» з легкої атлетики учні середнього шкільного віку вибороли І, ІІ та ІІІ місця.

І і ІІІ місця  в обласної виставці робіт декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва осіб з обмеженими фізичними можливостями, прийняли активну участь у конкурсі на кращу творчу роботу до дня Святого Миколая (Будішевський В., Коаде В.)

І місце у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-виставки творчих робіт «Український сувенір» (Тесленко Д.)

ІІІ місце у обласному конкурсі творчих робіт «Новорічна композиція» (Запорожець С.) - керівник гуртка  Петрова Валентина Михайлівна.     

                                 2011-2012 навчальний рік

 Команда дівчат посіла І місце в змаганнях з баскетболу в залік VІІ обласної Спартакіади (Ігнатенко Христина, Мельниченко Христина, Роздорожнюк Яна, Назаренко Ірина, Ященко Аліна, Варварюк Діана);

Команда юнаків ІІІ місце в змаганнях з баскетболу (Акімов Сергій, Артин Олександр, Ященко Максим, Тесленко Денис, Бандура Євген,  Мельник Микола, Криулін Дмитро, Циганов Віктор)

Команда дівчат ІІ місце в змаганнях з баскетболу в Регіональному турнірі з баскетболу (Ігнатенко Христина, Мельниченко Христина, Роздорожнюк Яна, Назаренко Ірина, Ященко Аліна) ІІ місце  в змаганнях з настільного тенісу в залік обласної Спартакіади «Повір у себе» (Ященко Аліна, Бандура Євген, Тулуб Ігор)

     ІІ місце з легкої атлетики в залік VІІ обласної Спартакіади вибороли  Назаренко Ірина (І місце з бігу на дистанцію 60 м., І місце  на дистанцію 100 м., ІІІ місце в естафеті), Мельниченко  Христина (ІІІ місце з бігу на дистанцію 60 м), Роздорожнюк Яна (І місце в стрибках у довжину, ІІІ місце в естафеті), Ігнатенко Христина (ІІІ місце в стрибках у довжину),  Мельник Микола (ІІІ  місце з бігу на дистанцію 60 м.), Артин Олександр (ІІІ місце в естафеті), Ященко Максим (ІІІ місце в естафеті).

І загальнокомандне місце з легкої атлетики в залік обласної Спартакіади «Повір у себе»: Ященко Аліна –  ІІ місце з бігу на дистанцію 60 м., ІІ місце  на дистанцію 100 м.,  ІІ місце в стрибках у довжину; Назаренко Ірина –  І місце з бігу на дистанцію 100 м., ІІ місце на дистанцію 200 м.; Артин Олександр –  І місце в стрибках у довжину, ІІІ місце з бігу на дистанцію 100 м., ІІІ місце  на дистанцію 200 м; Ященко Максим – ІІ місце з бігу на дистанцію 200 м., ІІ місце - на дистанцію 100 м., ІІ місце в стрибках у довжину)

         ІІ місце в VІІ обласній Спартакіаді серед учнів спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів 2011-2012 навчального року За підсумками шкільної  Спартакіади з футболу І місце зайняли учні 7-А класу; ІІ місце  учні 7-Б класу; ІІІ місце – 8-А клас.

З настільного тенісу: І місце - Ященко Аліна (7-А клас); ІІ місце – Бандура Євген (7-Б клас); ІІІ місце – Тулуб Ігор (7-А клас). З баскетболу І місце посіла  команда 7-А класу; ІІ місце – 9 клас; ІІІ місце – 7-Б клас. З легкої атлетики серед юнаків І місце – Артин Олександр, ІІ місце – Ященко Максим, ІІІ місце – Тесленко Денис;

Серед дівчаток: І місце – Назаренко Ірина, ІІ місце – Роздорожнюк Яна, ІІІ місце – Ященко Аліна

ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «Український сувенір» - Тесленко Денис.

Перше місце  в обласному конкурсі «Знай і люби свій рідний край» в номінації «шкіряна пластика» - Нурмухаметов Олександр, Рибалка Микола. Роботи надіслані для участі у Всеукраїнському етапі.

ІІ місце в обласному конкурсі «Знай і люби свій рідний край» в номінації «художня обробка деревини» - Нікіфоров Ілля, Коваленко Олександр.