Вознесенська СЗОШ-І

Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту

Шкільні новини

Головна » Статті » Статті про нашу школу

Від сердець до сердець

      Інколи замислюєшся, як же швидко плине час… Ритм життя набуває шаленого темпу, в який ми поринаємо з головою, підкоряємося його законам і зовсім не помічаємо, куди збігають дні, тижні, місяці… Ми забуваємо, що кожна мить - це неповторний фрагмент нашого життя,  наповнена унікальним змістом.  Пролітають дні, сповнені турбот і несуть в собі частинку нас. Вони і є виміром нашого життя, того, як ми живемо, на що витрачаємо вільний час, про що мріємо і чого досягаємо, з ким спілкуємося і дружимо …

     Вже 5 років існує традиція проведення Мостів дружби між школами - інтернатами нашої області з символічною назвою «Від сердець до сердець». Ці теплі, незабутні зустрічі не тільки значно збагатили зміст, форми діяльності колективів шкіл-інтернатів, а, що найголовніше, об’єднали нас як справжніх побратимів, що мають спільну мету, інтереси, підходи у вихованні, навчанні та підготовці до життя майбутніх громадян України.  

Ось і нещодавно на черговий Міст дружби у Вознесенській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті приїхали педагоги та вихованці Антонівської загальноосвітньої школи-інтернату на чолі з директором  Скопіною В.В. На свято були запрошені і директори Миколаївської санаторної загальноосвітньої школи-інтернату Гуріна А.М., Лисогірської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Пригарінова В.М. , Широколанівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Фікс Т.М., Вознесенської загальноосвітньої школи-інтернату Доценко Л.О., Рацинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Фікс О.В.

     Міст дружби розпочався яскравим театралізовано-гумористичним парадом, який переніс всіх в недалеке минуле – країну дитинства, сповнену радісними, незабутніми подіями. А далі гості переглянули виставку дитячих робіт «В творчості зростаємо», поспілкувались з колегами, учнями в класних кімнатах, кабінетах, майстернях, обмінялись своїми новими, кращими досягненнями в педагогічній роботі, навчанні. Та головне дійство чекало всіх у святково прикрашеному залі.

Захоплюючими, яскравими, артистичними були запальні танці, веселі пісні, сердечні вітання, виступи та поздоровлення наших друзів-однодумців: директорів шкіл-інтернатів, вихованців, педагогів Антонівської СЗОШ-І.Особливо вразив іскрометним гумором вокальний ансамбль друзів з Антонівки інсценуванням пісні «Варенички». 
Шквал оплесків лунав у залі після виступу творчих  зірок Вознесенської СЗОШ-І: циганського гурту з солісткою Варварюк Д., танцювального колективу «Грація» з композиціями «Кан-кан» та спортивним танцем,  ансамблю дівчаток 4 класу «Справжні дівчата».

Прикрасою свята став сольний виступ наших гостей та друзів вихованців школи - солістів міського ансамблю бально-спортивного танцю «Бейзик-степ» Хоронжук А. - Оставненка Д.

           

Дружба, щирість, взаєморозуміння є здавна характерними для української культури та ментальності. Та чи сьогодні, коли ритм життя є шаленим, коли не вистачає часу для спілкування, а телебачення і комп'ютер замінюють людські стосунки, чи не втрачаємо ми ці цінності, а значить і наші традиції? Звичайно, час вносить свої корективи, але поняття "дружба" завжди залишиться найвищою  цінністю.


     Тож долучайтеся до нас, шановні колеги, підтримуйте дружні стосунки, проводьте «Мости дружби» і ви ніколи не відчуєте самотності, нерозуміння і браку спілкування. Пам’ятаймо, що разом – ми сила!

Категорія: Статті про нашу школу | Додав: Школа-інтернат (02.06.2012)
Переглядів: 452
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]