Вознесенська СЗОШ-І

Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту

Шкільні новини

Головна » Статті » Статті про нашу школу

Перемога, що нас надихає

     2, 3 березня в спортивному залі Вознесенської ДЮСШ проходила VІІ обласна Спартакіада серед учнів спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів Миколаївської області. В змаганнях з баскетболу прийняли участь баскетбольні команди юнаків та дівчат шкіл-інтернатів. В фінал змагань вийшли команди Вознесенської, Рацинської, Первомайської шкіл-інтернатів та Миколаївської школи-інтернату № 2.

За головні призи Спартакіади від Воз-несенської спеціальної загальноосвітньої  шко-ли-інтернату змагалися 2 команди: команда хло-пців, у складі якої: Артин О., Акімов С., Мельник М., Тесленко Д., Бандура Є., Ященко М., Циганов В., Криулін Д., та команда дівчат: Ігнатенко Х., Роздорожнюк Я., Мельниченко Х., Варварюк Д., Назаренко І., Ященко А. Скарбничка нашої школи поповнилася ще двома кубками та медалями.

   Почесне ІІІ місце посіла команда наших хлопців, поступившись в вирішальному поєдинку Миколаївській СЗОШ-І № 2. В запеклій, але чесній боротьбі  наші дівчата вибороли І місце, залишивши позаду серйозних суперників – переможців попередніх років. Хоча змагання – це безумовно боротьба за першість, але головне в спорті не перемога, а те, що учні в спортивних змаганнях доводять собі і оточуючим, що заняття спортом приносять користь здоров’ю, допомагають стати сильними, спритними, навчають швидко реагувати та приймати вірне рішення, а також надають впевненості в собі, в своїх діях, вчать взаємодопомозі.    

   Учасники змагань лише під час гри були суперниками, а після змагань юні спортсмени в дружній атмосфері ділилися своїми враженнями, обмінювалися телефонами і адресами, тому що спорт не тільки визнає найсильніших, а й зближує підлітків, допомагає знайти друзів, однодумців.

Велика заслуга в вихованні юних спортсменів тренера наших команд Кіци Віктора Михайловича. Багатим досвідом і власним прикладом він надихає учнів на нові досягнення і перемоги. 

 

Категорія: Статті про нашу школу | Додав: Школа-інтернат (25.03.2012)
Переглядів: 198
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]