Вознесенська СЗОШ-І

Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту

Шкільні новини

Головна » Статті » Статті про нашу школу

Радість творчості

      Під такою назвою 8 листопада 2011 року у Вознесенському художньому музеї ім. Є.А. Кібрика урочисто відкрилась виставка дитячих робіт з декоративно-ужиткового мистецтва. Експонати виставки по-справжньому радісні і приємно вражають оригінальністю тем, різноманіттям барв та безпосередністю, притаманною тільки дітям. 

     Автори робіт – вихованці Вознесенської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату – і  є діти дуже безпосередні, з особливими потребами. Та це зовсім не значить, що вони не талановиті чи обділені творчими здібностями. В цьому переконуєшся, побувавши в самій школі. Її інтер’єри з любов’ю та смаком прикрашені дитячими роботами: картинами, вітражами, різноманітними панно, тематичними виставками. 

       «Ми прагнемо зробити свій навчальний заклад надійним оберегом дитинства для його вихованців. Педагогічне кредо нашого колек-тиву -  «Вірити в кожну дитину та разом з нею долати життєві труднощі!», - відзначає директор школи-інтернату Наталія Олександрівна Хорон-жук. 

         Завдяки впровадженню педагогіки співпраці в школі створені справжній затишок, комфортні умови для розвитку творчих здібностей вихованців, їх самореалізації, трудової підготовки, соціальної адаптації та подальшої інтеграції в суспільство. 

       Уже 9 років під керівництвом талановитої художниці-майстрині В.М. Петрової, педагогів-новаторів О.В. Штурко, Н.М. Луценко, А.О. Гриценка учні  вивчають курс «Народні промисли» та опановують цікаві види декоративно-ужиткового мистецтва: плетіння з соломи, рогозу, флористику, художню обробку шкіри, різьбу по дереву, вишивку, бісероплетіння. Про успіхи кропіткої творчої роботи вихованців свідчать їх участь та неодноразові перемоги у Всеукраїнських, обласних конкурсах  дитячої творчості. Саме про це захоплено розповідали діти  під час урочистого відкриття виставки в міському музеї.

     Директор художнього музею В.П.Ованесіян щиро привітала юних майстрів: Д.Тесленка, Н.Врагалєву, Є.Бандуру, А.Ященко, О.Козака, І.Тулуба, А.Гудзєву, О.Артина, чиї творчі роботи отримали визнання професійних художників та представлені в найбільшому виставковому залі. І дійсно, виставка «Радість творчості» викликала живий інтерес у мешканців та гостей нашого міста. Серед перших її відвідувачів були міський голова Ю.І. Гержов, учасники обласного семінару  керівників шкільних гуртків з декоративно-ужиткового мистецтва.  

   Та, мабуть, найбільше в день презентації виставки хвилювалась Валентина Михайлівна Петрова – викладач курсу «Народні промисли», справжній творчий вчитель, художник за покликанням та станом душі.    

      Головне для неї та її колег – бачити в очах своїх учнів радість, відчувати, що з кожним днем вони стають впевненішими в своїх силах, в своїх можливостях, в своєму майбутньому. Бо творчість, праця, яка переростає у красу, без сумнівів, виховує щасливу людину.

          Хочеться запросити наших колег, вихо-ванців шкіл-інтернатів та всіх освітян області відвідати нашу виставку у Вознесенському ху-дожньому музеї.


Категорія: Статті про нашу школу | Додав: Школа-інтернат (01.12.2011)
Переглядів: 247
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]