Вознесенська СЗОШ-І

Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту

Шкільні новини

Головна » Статті » Статті про нашу школу

Співпраця з козацькою школою

Вже шість років у нашому місті існує  Вознесенська громадська дитячо-юнацька козацька морська школа «Сокіл». За цей час вона співпрацювала з багатьма школами міста, запрошуючи учнів до літнього оздоровчого табору. В минулому році було укладено угоду про співпрацю з Вознесенською спеціальною загальноосвітньою школою-інтернатом. Нещодавно відбулася зустріч-знайомство учнів 5-го та 9-го класів школи з вихованцями козацької школи «Сокіл».  Нас радо зустріли керівник ДЮКМШ  Кролівець Юрій Іванович та його помічники Боровик Євген, Малицький Андрій, Подольський Володимир та Дмитренко Євген. Спочатку Юрій Іванович розповів учням про історію заснування морської школи, її діяльність. Потім дітей запросили до літнього табору, який розташовано на березі річки Південний Буг, щоб покуштувати справжній козацький куліш. В той час, коли готувався смачний куліш, вихованці козацької школи провели  ігри з дітьми. Але самим цікавим моментом нашої зустрічі було подолання козацької смуги перешкод. І ось нарешті всі дочекались родзинки зустрічі – куштування козацького куліша. Він був таким смачним, що не можна було дітей  «відтягти за вуха» від тарілки.   

Наступна зустріч з вихованцями козацької школи відбулася на території школи-інтернату. Вони були почесними гостями на святі «Козацькі забави». І вдвічі було приємно дізнатись, що саме в цей день, на свято Покрови, покровительки козаків,  14 жовтня 2005 року було засновано ДЮКМШ «Сокіл».

Адміністрація та учні школи вітають з цим, хоч і маленьким, ювілеєм вихованців школи «Сокіл», а також висловлюють подяку керівнику Кролівцю Юрію Івановичу за надання шефської допомоги, в придбанні взуття для дітей-сиріт школи-інтернату.

О.А.Пальцев вихователь 6 класу школи-інтернату


Категорія: Статті про нашу школу | Додав: Школа-інтернат (15.10.2011)
Переглядів: 250
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]