Вознесенська СЗОШ-І

Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту

Шкільні новини

Головна » Статті » Статті про нашу школу

Віра в себе - запорука успіху!

Який вид спорту є найдавніший, і, водночас, найпопулярніший у наші дні? Відповідь одна – ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Секрет її популярності полягає у її природності, жоден вид спорту так не наближений до повсякденного життя, як легка атлетика, яка поєднує у собі біг, ходьбу, метання, штовхання і т.д. 

Так трапилося, що з розвитком сучасних технологій ми все частіше забуваємо, що СПОРТ – це невід’ємна частина нашого життя, спосіб самовираження і досягнення вершин. Саме тому, першочерговим завданням спартакіади «Повір у себе» є утвердження статусу спорту, як одного з головних способів при формуванні всебічно розвинутої особистості. Тільки поєднавши зусилля багатьох дорослих людей, талановита молодь з особливими потребами зможе повірити у себе і знайти у собі сили для нових досягнень. Задля реалізації цього завдання в травні 2012 року в м. Миколаєві спортсменів і вболівальників об’єднала VII обласна Спартакіада.   

Змагання пройшли у суто спортивній атмосфері, з дотриманням принципу «Чесна Гра», який був визначений ще П’єром де Кубертеном. Зусилля кожного спортсмена важко переоцінити, але ми хочемо привітати  з перемогою, в першу чергу над собою і власними перешкодами, школярів Вознесенської спеціальної школи-інтернату. Команду збірної нашої школи успішно підготував до змагань вчитель фізичної культури, керівник спортивної секції з легкої атлетики, Мельниченко Сергій Сергійович. 

У результаті завзятої боротьби вони вибороли II місце з легкої атлетики в залік обласної спартакіади. Цій перемозі ми завдячуймо Назаренко Ірині (І місце з бігу на дистанції 60 м, І місце на дистанціх 100 м, ІІІ місце в естафеті), Мельниченко Христині (ІІІ місце з бігу на дистанції 60 м ), Роздорожнюк Яні (І місце в стрибках у довжину, ІІІ місце в естафеті), Ігнатенко Христині (ІІІ місце в стрибках у довжину), Мельнику Миколі (ІІІ місце з бігу  на дистанцію 60м), Артину Олександру (ІІІ місце в естафеті), Ященку Максиму (ІІІ місце в естафеті). Щорічно наші учні беруть активну участь  і у обласній Спартакіаді "Повір у себе". І знову стали переможцями.  У цю перемогу найбільший внесок зробили: Ященко Аліна (ІІ місце з бігу на дистанцію 60м, ІІ місце на дистанцію 100м, ІІ місце в стрибках у довжину), Назаренко Ірина (І місце з бігу на дистанцію 100м, ІІ місце на дистанцію200м), Артин Олександр (І місце у стрибках у довжину, ІІ місце з бігу на дистанцію 100 м, ІІІ місце на дистанцію 200м), Ященко Максим (ІІ місце з бігу на дистанцію 100м, ІІ місце в стрибках у довжину).


Ми дуже пишаємося досягненнями наших юних спортсменів і сподіваємося, що гасло «Повір у себе» вони втілять у повсякденному житті!

 
Категорія: Статті про нашу школу | Додав: Школа-інтернат (01.06.2012)
Переглядів: 894
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]