Вознесенська СЗОШ-І

Меню сайту
Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту

Шкільні новини

Головна » Статті » Статті про нашу школу

Здоров'я є найвище багатство людини.

Успіхи наших шкільних  команд в різноманітних видах спорту в рамках обласної Спартакіади для вихованців спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів досить вагомі, а одним з найкращих стимулів для вихованців у зайняттях фізичною культурою особистий приклад вчителів, вихователів їх наставників, справжніх друзів.

27 жовнтя, від’їжджаючи на VІ Спартакіаду серед працівників інтернатних закладів Миколаївської області, наша команда не мала права підвести сподівання та надії своїх вихованців. На спортсменах лежала подвійна відповідальність, адже  Вознесенську загальноосвітню спеціальну школу-інтернат вже не перший рік вважають одними з головних претендентів на призові місця.

І вознесенці знову не підвели!!! Незважаючи на високий рівень підготовки команд області, напружену боротьбу та хвилювання, ми – знову призери!

ІІІ загальнокомандне місце серед близько 20 команд області – це, безперечно, успіх. 

Найбільшим досягненням нашої команди стало І місце в змаганнях з шахів, за яке боролася команда у складі: Євсюкова С.М. - вчителя трудового навчання та ЛФК, Леоненко М.Ю. – вихователя, Антонова О.А. – охоронця, 

а команда з настільного тенісу у складі: Мельниченка С.С. 

– вчителя фізкультури,  Хоронжука  О.В. – вчителя географії, Пащенко О.С. – керівника секції настільного тенісу, посіла ІІІ місце. Слід відзначити достойну гру нашої волейбольної команди, до складу якої входили: Мельниченко С.С. – вчитель фізкультури,  Терещенко К.К. – вчитель історії, Євсюков С.М. - вчитель трудового навчання та ЛФК, Хоронжук  О.В. – вчитель географії, Пащенко О.С. – керівник секції настільного тенісу, Кіца В.М. – вчитель фізвиховання, Єпутатова К.А. – вихователь та Чайчук В.В. – водій.

Своєю результативністю команда ще раз довела, що лише наполегливі тренування та прагнення до перемоги  приносять результати.

Вітаємо вас, наші шановні колеги! Пишаємось вами! Залишайтеся завжди переможцями і в спорті, і в житті!

Педагог-організатор Вознесенської

спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату

Альміз С.С.

Категорія: Статті про нашу школу | Додав: Школа-інтернат (31.10.2015)
Переглядів: 152
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]