Вознесенська СЗОШ-І

Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту

Шкільні новини

Головна » Статті » Статті про нашу школу

Змагання - це сила, що надає нам крила!

     «Змагання - це сила, що надає нам крила!» - саме під таким девізом відбулися змагання з настільного тенісу щорічної  Спартакіади серед спеціальних загальноосвітніх шкіл «Повір у себе».

 

Зосередження на здоровому способі життя не виникає у людині само по собі, його потрібно виховувати, заохочувати, розвивати, тому особливе значення на шляху досягнення цієї мети надається організації спортивних змагань. Вже доброю традицією стало проведення Спартакіади для дітей з особливими потребами, яка об’єднує учнів задля досягнення мети, виховує цілеспрямованість, наполегливість і дарує віру у себе.  Важливим етапом є не тільки саме проведення змагання, але і довге, кропітке тренування. Спартакіада – це кульмінація і результат сумісної праці вчителів і дітей протягом року.

Кожен учень Вознесенської спеціальної загальноосвітньої школи може обрати заняття за бажанням і відвідувати секції футболу, баскетболу, легкої атлетики або настільного тенісу.  Саме змагання з настільного тенісу відбулися 5 березня 2012 року в Миколаївському обласному центрі «Інваспорт», у якому прийняли участь 6 шкіл-інтернатів області. Наша школа продемонструвала достойний результат посівши друге місце, порадували своїми успіхами Аліна Ященко, яка виборола друге місце в індивідуальній першості та Тулуб Ігор, який посів IV місце. Після змагань усі учасники подякували своїм тренерам, які надихали, наставляли і передавали свої знання і вміння. Зі своєї сторони, бажаємо виказати щиру подяку тренеру Вознесенської спеціальної шклоли-інтернату, Шевченко Ірині Прокопівні, майстру спорту, тренеру вищої категорії.

Звісно, змагання – це боротьба за першість, але головне в спорті, не перемога, а те що учні змогли довести собі і оточуючим, що вони спритні, умілі і дужі, що вони змогли повірити в себе, і в свої сили! Добре те, що діти були суперниками лише під час Спартакіади, а після змагання у дружній атмосфері ділилися своїми враженнями, обмінювалися телефонами і адресами, тим самим довівши, що спорт не лише виявляє найсильніших, а й зближує, допомагає знайти друзів.

Маємо надію, що сповнені вірою в себе, ми й надалі будемо наполегливо працювати, для того, щоб сила, краса і здоров’я стали невід’ємною складовою життя як дітей, так і дорослих! 


Категорія: Статті про нашу школу | Додав: Школа-інтернат (26.03.2012)
Переглядів: 281
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]